Оздоблювальні роботи Оздоблювальні роботи Загальнобудівельні та оздоблювальні роботи Загальнобудівельні та оздоблювальні роботи Загальнобудівельні та оздоблювальні роботи Оздоблювальні роботи

Офісний центр «Доміно»

Оздоблювальні роботи

Генеральний підряд, будівельні роботи

Будівництво офісних, торгових, виробничих, складських, соціально-побутових будівель…

Комплексні ремонтні оздоблювальні роботи

Ремонт офісів, магазинів і супермаркетів, торгових і розважальних центрів, ресторанів, готелів, будь-яких приміщень соціально-побутового призначення…

Реконструкція будівель та приміщень

Комерційного призначення: офісні та торгові, виробничі, складські, соціально-побутові…

Неймовірний досвід

З 2005 року компанія виконала комплексних оздоблювальних робіт на 98 об’єктах, загальною площею 523 334 м²…

Будівельна компанія «Каупер» – вигідне будівництво для всіх в Україні!

Будівельна компанія «Каупер» надає всі види будівельних та ремонтних послуг на ринку України за доступною вартістю. У нас штат кваліфікованих фахівців із досвідом готовий виїхати до клієнта на об'єкт, виконати ремонтно-будівельні роботи будь-якої складності, звести промислові об'єкти чи спроектувати приватний будинок вашої мрії!

За великий термін своєї роботи ми втілили у життя багато різних проектів. На сайті нашої будівельної компанії Kauper, Ви можете побачити живі фото вже введених в експлуатацію об'єктів, які ми збудували, та ознайомитися з відгуками від наших замовників!

Найпопулярнішою з наших послуг на сьогоднішній день є виконання послуг "під ключ" – коли ми беремо на себе все – від документального проекту до здачі об'єкта в експлуатацію!

Проектувальники та архітектори готові розробити для вас 3D дизайн – проект споруди або конструкції з урахуванням усіх побажань, особливості майбутньої будівлі, її призначення та вашого бюджету. Ми гарантуємо здачу в строк об'єкта та повну його відповідність узгодженому проекту.

Всі види будівельних та ремонтних послуг за доступною ціною у Києві

У нас у будівельній компанії в Києві ви можете замовити:

Ми не тільки зводимо нові об'єкти, а й готові провести повний пакет реконструкційних робіт у вже існуючій будівлі за найдоступнішою вартістю в регіоні!

Додатково надаємо ремонтні послуги будь-якої складності як у квартирах, будинках, дачах, так і на виробничих об'єктах!

Основними напрямками нашої будівельної компанії є:

У розпорядженні нашої будівельної бригади є все необхідне для проведення будівельних та ремонтних робіт. Ми виконуємо будівництво з високоякісних матеріалів, які не піддаються деформації, появі грибків, корозії, мають якісну та міцну структуру. Для виконання внутрішніх оздоблювальних робіт можливий вибір доступних за ціною пропозицій - від бюджетних варіантів до будматеріалів преміальної якості.

Одним із популярних напрямків у будівництві сьогодні є будівництво швидкомонтованих конструкцій. Найчастіше такий варіант обирають підприємці для будівництва складів, ТРЦ, магазинів та офісних приміщень. Це досить економно, будинки відповідають усім сучасним стандартам і нормам будівництва, а замовник швидко отримує готовий до експлуатації об'єкт.

Для важкого виробництва використовують класичні методи будівництва будівель з урахуванням майбутніх навантажень на будівлю та функцій, які він виконує.

Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами, маємо всі необхідні дозволи та ліцензії, укладаємо прозорий для замовника договір та підписуємо кошторис проекту. На кожному етапі будівництва клієнт може контролювати прогрес у виконанні робіт та вносити корективи. Заміна в матеріалах, додаткові роботи (демонтажні) обумовлюються окремо та вносяться до загального кошторису проекту, що може позначитися на його остаточній вартості.

Переваги співпраці з будівельною компанією Каупер

На сайті kauper.com.ua ви можете знайти розділ “Відгуки” та ознайомитись з реальними відгуками від наших клієнтів. Чому вибирають саме нас? По ряду причин:

Якщо ви зробили вибір на користь будівельної фірми «Каупер» ви гарантовано отримуєте безпечну та комфортну споруду, якісний ремонт чи сучасну оновлену після реконструкції будівлю за найкращою вартістю в Україні!

Новини
15 травня Як часто потрібно робити поточний ремонт?       1 травня Топ 3 причини інвестувати у комерційну нерухомість       5 квітня Як оцінити вартість капітального ремонту будівлі?