Побудувати магазин під ключ в Україні

Відкриття власного магазину - це мрія багатьох підприємців в Україні. Багато хто хоче втілити в життя свою мрію і при цьому фінансово не понести великих витрат. Сьогодні сучасне будівництво пропонує не тільки традиційні проєкти магазинів, а й швидкобудуюємі будівлі, які відповідають усім нормам будівництва та безпеки. Ви можете отримати консультацію фахівців і, виходячи зі стислих термінів або бюджету, вибрати для себе відповідний варіант. У Києві не перший рік працює компанія "Каупер", яка зводить магазини в будь-якому регіоні України за доступною вартістю!

При виборі компанії-забудовника дуже важлива її надійність. На нашому сайті kauper.com.ua ви можете знайти відгуки від наших партнерів і фото готових об'єктів, побудованих нами і вже введених в експлуатацію! Ми завжди чітко дотримуємося домовленостей і виконуємо будь-які види будівельних робіт у чітко обумовлені терміни!

Ідеальним варіантом для бізнесу стане замовлення будівництва магазину "під ключ" - ви можете контролювати і брати участь в будь-якому з етапів будівництва, але турботу про документацію, закупівлю матеріалів і будівництво ми беремо на себе!

Галерея будівництва магазинів

генеральний підрядникгенеральний підрядник київгенеральний підрядник українагенпідряд

Будівельні послуги магазину - особливості, етапи від "Каупер" Київ

Будівництво швидкомонтованих будівель - основний напрямок у сучасному будівництві магазинів, офісів і ТРЦ. Вони мають сучасний дизайн, відмінні шумо- і теплопоказники, безпечні, комфортні та економічні. Основними їхніми перевагами можна назвати такі:

 • довговічність (термін експлуатації понад 50 років)
 • короткі терміни проєктування і зведення, швидка здача в експлуатацію
 • великий асортимент конструкцій і матеріалів для будівлі
 • включення в проєкт воріт, вітрин, вхідних скляних дверей із різними механізмами
 • можливість розміщення підсобних приміщень або офісу в будівлі
 • цінова доступність проєкту

Будівництво магазинів - приклади робіт

Гіпермаркет «Фоззі»

Супермаркет «Эко»

Бутик «Бенетон»

Бутик "Айкос"

Ціна будівництва магазинів в Україні

Головний критерій окупності - відвідуваність магазину. Для цього варто заздалегідь подумати про ділянку, на якій розташовуватиметься магазин. Якщо у вас вже є така ділянка на прикметі, важлива наявність зручної транспортної розв'язки, доступності до зупинок громадського транспорту або можливість будівництва парковки біля магазину. На етапі проєктування ми можемо розробити і територію біля самої будівлі магазину з урахуванням розташування.

Багато торгових центрів, магазинів, автосалонів оснащують великими скляними фасадами або іншими яскравими архітектурними елементами. Їх можливо втілити в життя як при традиційних методах будівництва, так і при швидкому будівництві.

Від чого залежить вартість будівництва магазинів

Ціна на будівництво магазину – це складне питання, що залежить від кількох ключових факторів, включаючи оздоблювальні роботи. При визначенні остаточної вартості будівництва магазину в Києві виходячи з таких аспектів:

 • Площа приміщення: Загальна площа магазину є одним із основних факторів, що впливають на ціну. Велика площа вимагає більше матеріалів та робочих годинників для обробки.
 • Тип обробки: Рівень обробки - від економічного до преміум класу - сильно впливає на вартість. Використовувані матеріали, оздоблювальні елементи та деталі можуть суттєво вплинути на підсумкову ціну.
 • Матеріали: Вибір оздоблювальних матеріалів, включаючи підлоги, стіни, стелі, вітрини та інші елементи, має прямий вплив на ціну. Якісні та дорогі матеріали можуть підвищити вартість.
 • Складність оздоблювальних робіт: Якщо потрібна специфічна або нетипова обробка, наприклад, особливі структури, декоративні елементи або технічні рішення, це може вплинути на ціну через додаткові витрати праці.
 • Трудовитрати: Кількість робочих годин, необхідних проведення оздоблювальних робіт, впливає вартість. Це включає як основні будівельні роботи, так і деталі оздоблення.
 • Технічні системи: Якщо магазин потребує спеціалізованих систем, таких як освітлення, кондиціювання повітря, системи безпеки та електропроводки, це може підвищити загальну вартість.
 • Графік виконання: Якщо потрібне прискорене будівництво, це може вплинути на ціну через додаткові ресурси, які можуть знадобитися для дотримання термінів.
 • Розташування: Розташування магазину також має значення. Ціни на будівництво та оздоблювальні роботи можуть різнитися залежно від району міста.
 • Додаткові витрати: Зважте на можливі додаткові витрати, такі як дозволи, податки, ліцензії та адміністративні витрати.

В цілому, ціна на будівництво магазину з урахуванням оздоблювальних робіт та інших аспектів залежить від безлічі факторів. Для отримання точної оцінки вартості рекомендуємо проконсультуватися з нашими професіоналами в галузі будівництва та оздоблювальних робіт, які зможуть врахувати всі особливості вашого проекту.

Будівництво магазину включає в себе кілька основних етапів:

 • виїзд бригади фахівців на ділянку клієнта для оцінки ділянки, взяття проб, проведення замірів
 • створення макета магазину і благоустрою ділянки, складання кошторису з урахуванням побажань замовника, підписання договору
 • проведення підготовчих робіт з розчищення ділянки, вивезення сміття, отримання всіх необхідних дозвільних документів
 • проведення будівельних робіт - від заливки фундаменту до укладання покрівлі, виконання внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт, підведення всіх інженерних і комунальних комунікацій
 • здача об'єкта в експлуатацію

Термінове будівництво магазину під ключ

Наша компанія готова надати послуги термінового будівництва магазину під ключ. Ми розуміємо, наскільки важливо мати ефективний та привабливий простір для вашого бізнесу, і ми готові втілити це завдання в життя оперативно та професійно.

Наша команда професіоналів має значний досвід у будівництві торгових об'єктів. Ми готові взяти на себе всі етапи проекту - від проектування та планування до здачі готового приміщення в експлуатацію.

Ми розуміємо, що магазин повинен бути зручним для покупців та функціональним для вас як власника. Ми використовуємо передові технології та матеріали, щоб створити простір, який відповідає всім вимогам.

Обирайте нашу компанію для термінового будівництва магазину під ключ, і ми гарантуємо оперативність, якість та індивідуальний підхід до вашого проекту. Ваш успіх - наша мета, і ми готові до співпраці, щоб створити ідеальне торгове приміщення.

Де в Києві вигідно замовити будівництво магазину

Наша компанія "Каупер" дає можливість кожному клієнту побудувати магазин за його бюджетом, побажаннями, термінами. На етапі макета ми узгоджуємо всі деталі і прагнемо до того, щоб підсумок нашої роботи перевершив всі очікування клієнта! Ви можете ознайомитися з відгуками про наші вже реалізовані проєкти і побачити їхні фото на сайті kauper.com.ua!

Наші досвідчені фахівці з радістю візьмуться за будь-які роботи з ремонту, будівництва та реконструкції. Ми використовуємо тільки якісні матеріали та інструменти, щоб забезпечити максимальну якість виконання робіт та тривалий термін експлуатації вашого магазину, складу чи офісу. Крім того, ми завжди дотримуємось угоди про терміни та бюджет, що дозволяє нашим клієнтам бути впевненими в тому, що ремонтні роботи будуть завершені вчасно та без зайвих витрат.

Каупер — це максимально інтегрована, що динамічно розвивається, команда однодумців, втілююча інноваційні програми та технології у всі виробничі процеси, що забезпечує максимальну продуктивність на протязі всього життєвого циклу проекту. Ми зібрали колектив фахівців вищої категорії, що зможе втілити в реальність архітектурні ідеї любої складності, професійно управляти проектом, від розробки та погодження технічної документації до введення об'єкту в експлуатацію. Весь інженерно-технічний склад компанії має великий досвід та кваліфікацію в напрямках інженерних та будівельно-монтажних робіт, завдяки чому наша будівельна компанія дає гарантію якісного виконання поставлених завдань з урахуванням дотримання всіх норм будівельного законодавства.

Загально-будівельні роботи: Од. вим.
Ціна
Фундаменти:


Виямка грунту вручну м3 від 420 ₴
Засипання грунту вручну м3 від 278 ₴
Влаштування пісчаної подушки з трамбуванням м2 від 96 ₴
Влаштування щебенової подушки з трамбуванням м2 від 96 ₴
Бетонування фундаменту з "міксера" м3 від 1 195 ₴
Бетонування фундаменту вручну м3 від 1 712 ₴
Приготування бетонного розчину вручну м3 від 727 ₴
Армування фундаменту кг від 75 ₴
Кладочні роботи:


Армування кладки сіткою м2 від 85 ₴
Кладка стін з цегли м3 від 1 360 ₴
Кладка стін з газоблоку або піноблоку м3 від 1 500 ₴
Кладка стін з шлакоблоку м3 від 1 100 ₴
Влаштування стін з сендвіч-панелей м2 від 550 ₴
Кладка вентканалів і димоходу м.п. від 850 ₴
Приготування розчину для кладки вручну м3 від 610 ₴
Гідроізоляція:


Гідроізоляція вертикальних поверхонь сухим розчином м2 від 95 ₴
Гідроізоляція горизонтальних поверхонь сухим розчином м2 від 95 ₴
Влаштування вертикальної обмазувальної гідроізоляції м2 від 93 ₴
Влаштування горизонтальної обмазувальної гідроізоляції м2 від 93 ₴
Влаштування вертикальної гідроізоляції рубероїдом м2 від 165 ₴
Влаштування горизонтальної гідроізоляції рубероїдом м2 від 159 ₴

Подивитися всі ціни на будівництво магазинів

Фасадні роботи:


Монтаж та демонтаж риштувань фасаду у вертикальній проекції м2 від 55 ₴
Грунтування поверхонь фасаду м2 від 22 ₴
Влаштування утеплення стін пінополістиролом з дюбелюванням м2 від 155 ₴
Влаштування утеплення стін мінеральною ватою з дюбелюванням м2 від 170 ₴
Армування утеплювача фасаду 1-й шар з склосіткою м2 від 115 ₴
Армування утеплювача фасаду 2-й шар м2 від 104 ₴
Влаштування декоративної штукатурки фасаду м2 від 165 ₴
Фарбування фасаду м2 від 85 ₴
Влаштування утеплювача відкосів фасаду з мінеральної вати м.п. від 170 ₴
Влаштування захисних кутників відкосів фасаду м.п. від 80 ₴
Армування утеплювача відкосів фасаду 1-й шар з сіткою м.п. від 105 ₴
Армування утеплювача відкосів фасаду 2-й шар м.п. від 102 ₴
Фарбування відкосів фасаду м.п. від 65 ₴
Влаштування вентильованого фасаду м2 від 510 ₴
Монтаж водозливної системи фасаду м.п. від 210 ₴
Покрівельні роботи:


Облаштування кроквяної конструкції м2 від 210 ₴
Монтаж контробрешітки м2 від 85 ₴
Монтаж лобової планки м.п. від 186 ₴
Монтаж мауерлата м.п. від 215 ₴
Підшивка карнизних звісів м.п. від 260 ₴
Монтаж утеплювача даху м2 від 110 ₴
Укладання гідробар'єра м2 від 64 ₴
Укладання паробар'єра м2 від 64 ₴
Монтаж ОСБ плит м2 від 157 ₴
Монтаж профнастилу м2 від 190 ₴
Монтаж металочерепиці м2 від 240 ₴
Монтаж спецпланок м.п. від 190 ₴
Обшивка фронтонів сайдингом або профнастилом м2 від 310 ₴
Монтаж водостічних воронок шт. від 430 ₴
Зварювання металоконструкцій т. від 18 420 ₴
Послуги різноробочого день від 1 200 ₴
Інженерні системи та комунікації: Од. вим.
Ціна
Електромонтажні роботи:


Штроблення під проводку в бетоні, глибина штроби 2см м.п. від 170 ₴
Штроблення під проводку в цеглі, глибина штроби 2см м.п. від 95 ₴
Облаштування ніші в бетоні шт. від 440 ₴
Облаштування ніші в цеглі шт. від 280 ₴
Установка електрощитка шт. від 400 ₴
Підключення електролічильника шт. від 450 ₴
Установка автоматів, 1 фаза шт. від 105 ₴
Установка силових вимикачів, УЗО шт. від 170 ₴
Установка реле напруги шт. від 170 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в бетоні шт. від 250 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в цеглі шт. від 190 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в гіпсокартоні шт. від 130 ₴
Монтаж кабелю до 4 мкв.м. м.п. від 28 ₴
Монтаж кабелю вище 4 мкв.м м.п. від 34 ₴
Установка і підключення розеток, вимикачів шт. від 92 ₴
Монтаж пластикового короба м.п. від 80 ₴
Монтаж металевих лотків м.п. від 220 ₴
Монтаж пластикового гофрорукава м.п. від 40 ₴
Монтаж металорукава м.п. від 60 ₴
Монтаж і підключення рушникосушарки електричної шт. від 800 ₴
Монтаж електроконвектора шт. від 800 ₴
Монтаж світодіодних світильників шт. від 250 ₴
Монтаж бра шт. від 270 ₴
Монтаж люстри шт. від 380 ₴
Монтаж і підключення стельового світильника "Армстронг" шт. від 265 ₴
Установка різних датчиків шт. від 184 ₴
Монтаж LED стрічки м.п. від 160 ₴
Укладання електричної теплої підлоги м2 від 280 ₴
Установка та підключення термодатчика теплої підлоги шт. від 350 ₴
Сантехнічні роботи:


Штроблення під труби в бетоні м.п. від 170 ₴
Штроблення під труби в цеглі м.п. від 95 ₴
Врізка в стояк - 1 точка врізу шт. від 910 ₴
Прокладка труб водопостачання та опалення м.п. від 240 ₴
Прокладка каналізаційних труб м.п. від 195 ₴
Ізоляція труб м.п. від 45 ₴
Установка лічильника води шт. від 420 ₴
Установка умивальника шт. від 720 ₴
Установка унітазу / біде шт. від 1 200 ₴
Установка навісного унітазу / біде шт. від 1 200 ₴
Монтаж інсталяції для унітазу / біде шт. від 1 350 ₴
Монтаж змішувача для душу шт. від 480 ₴
Монтаж лійки для душу шт. від 300 ₴
Монтаж змішувача для ванни, умивальника, біде шт. від 750 ₴
Монтаж сифона для мийки шт. від 350 ₴
Монтаж кабіни для душу шт. від 2 350 ₴
Установка душового піддона шт. від 1 750 ₴
Установка і підключення рушникосушки шт. від 860 ₴
Установка ванни шт. від 1 900 ₴
Установка і підключення пральної / посудомийної машини шт. від 550 ₴
Установка і підключення бойлера шт. від 1 560 ₴
Монтаж трапа шт. від 850 ₴
Монтаж датчика протікання системи "Нептун" шт. від 450 ₴
Підключення блоку управління системи "Нептун" шт. від 1 200 ₴

Де ми надаємо послуги

Будівельна компанія «Каупер» здійснює повний спектр будівельних послуг

Київ

 • Голосіївський район
 • Дарницький район
 • Деснянский район
 • Дніпровський район
 • Оболонський район
 • Печерский район
 • Подільський район
 • Святошинский район
 • Соломенський район
 • Шевченківський район

Подивитись інші локації

Передмістя

 • Білогородка
 • Буча
 • Вишневе
 • Вишгород
 • Гатне
 • Горенка
 • Гостомель
 • Ірпінь
 • Коцюбинське
 • Крюківщина
 • Новосілки
 • Петропавлівська Борщагівка
 • Софіївська Борщагівка
 • Хотів
 • Чабани

Київська область

 • Білоцерківський район
 • Біла Церква
 • Володарка
 • Рокитне
 • Сквира
 • Тараща
 • Тетіїв
 • Узин

Бориспільський район

 • Бориспіль
 • Переяслав
 • Яготин

Броварський район

 • Бровари
 • Баришівка
 • Березань
 • Велика Димерка
 • Згурівка
 • Калинівка
 • Калита

Бучанський район

 • Буча
 • Гостомель
 • Ірпінь
 • Вишневе
 • Бабинці
 • Бородянка
 • Ворзель
 • Клавдієво-Тарасове
 • Кодра
 • Коцюбинське
 • Немішаєве
 • Пісківка

Вишгородський район

 • Вишгород
 • Славутич
 • Димер
 • Іванків

Обухівський район

 • Обухів
 • Васильків
 • Богуслав
 • Глеваха
 • Гребінки
 • Кагарлик
 • Калинівка
 • Козин
 • Макарів
 • Миронівка
 • Ржищів
 • Українка

Ставищенський район

 • Ставище
 • Фастівський район
 • Фастів
 • Боярка
 • Борова
 • Кожанка
 • Чабани

Інші області України

Якщо у Вас є хороша пропозиція, то ми залюбки зможемо взятись за об'єкт і в інших містах та областях України, наприклад,

 • Житомир
 • Вінниця
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Умань
 • Кропивницький
 • Коростень
 • інші регіони нашої країни