Будівництво будинку під ключ у Києві за доступною ціною

Споруда власного будинку - важлива подія в житті кожної людини і велика мрія кожного жителя Києва! Будинок - це наша фортеця, від погоди в ньому залежить наше здоров'я і сімейне благополуччя. Тому кожен замовник хоче, щоб його будинок був спроектований грамотно, з урахуванням усіх побажань членів сім'ї, був комфортним і світлим, зведений з довговічних матеріалів і обійшовся в розумну вартість. Сьогодні найчастіше віддають перевагу будівельним компаніям, які виконують усі роботи "під ключ". Це суттєво економить гроші та час замовника. Хороший генеральний підрядник і надійна будівельна компанія в Києві - це "Каупер"! Ми працюємо по Києву, області та всій території України і надаємо будь-які види будівельних і ремонтних робіт за найдоступнішою вартістю в регіоні!

Галерея робіт з будівництва будинків

генеральний підрядникгенеральний підрядник київгенеральний підрядник українагенпідряд

Будівельні роботи приватного будинку в Україні - основні етапи і ціна

Якщо Ви плануєте почати будівництво приватного будинку в Києві варто зателефонувати в нашу компанію "Каупер"! Досвідчені фахівці здали не один будинок вже в цьому році і готові приступити до будівництва будинку вашої мрії! Ми будемо раді розробити його макет разом з вами і втілити його в життя. Якщо у вас вже є приблизне уявлення про свій приватний будинок, ми зробимо проєкт ґрунтуючись на цьому.

Будівництво приватних будинків у Києві та області "під ключ" - пріоритетний напрямок у діяльності нашої компанії. На сайті kauper.com.ua ви зможете знайти масу відгуків про нашу роботу!

Будівництво будинку - приклади робіт

Приватний будинок

Приватний будинок, Конча Заспа

Основні етапи будівництво приватного будинку "під ключ", що виконуються компанією "Каупер":

 • виїзд наших фахівців для ознайомлення з об'єктом, його оцінкою і зустріччю із замовником
 • обговорення всіх нюансів забудови, проєктування макета приватного будинку і проєкт ділянки,
 • узгодження із замовником
 • складання кошторису, плану робіт і закупівель матеріалів, підписання договору з фіксацією термінів виконання робіт і гарантійних умов
 • розбивка ділянки під будівництво, знесення старих будівель (якщо такі є), вивезення сміття,
 • розміщення будбригади
 • отримання всіх необхідних дозвільних документів на будівництво в держ. органах
 • заливка фундаменту, зведення каркаса, стін і перекриттів, монтаж покрівлі
 • встановлення дверей, віконних прорізів і балконів
 • підведення до будинку всіх необхідних інженерних комунікацій, проведення робіт з гідроізоляції, шумоізоляції, теплоізоляції, проводка електромережі
 • оздоблювальні внутрішні роботи
 • оздоблювальні фасадні роботи
 • благоустрій території ділянки
 • вивезення сміття, прибирання території та приміщень
 • здача будинку в експлуатацію

На кожному етапі проведення робіт замовник може контролювати роботу підрядника. Якщо замовник вносить низку змін у роботу або вибір матеріалів, це фіксується в кошторисі та договорі для правильності фінансових розрахунків. Ми рекомендуємо нашим замовникам тільки міцні та надійні будівельні матеріали, які не піддаються гниттю, корозії або виникненню грибкових відкладень у приміщеннях. Матеріали для оздоблювальних робіт можна вибрати на будь-який бюджет - від мінімального до преміум.

Термінове будівництво будинку під ключ у Києві

Наша компанія - ваш надійний партнер у терміновому будівництві будинку під ключ у Києві. Ми знаємо, наскільки важливо для вас мати свій власний простір, і ми готові взяти на себе всі турботи пов'язані з будівництвом, щоб ви могли насолоджуватися результатом.

Наша команда професіоналів має багаторічний досвід у будівельній галузі, і ми здатні реалізувати ваші ідеї в найкоротший термін. Ми розуміємо, що термінове будівництво вимагає особливої уваги до деталей і дотримання строгих графіків, тому ми готові працювати швидко і ефективно.

Надаючи послуги "під ключ", ми беремо на себе всі етапи будівництва: від проектування до останніх дотримань. Ми працюємо з надійними постачальниками матеріалів і використовуємо сучасні технології, щоб забезпечити вам найвищу якість.

Звертаючись до нас, ви отримуєте найкраще поєднання якості, швидкості і професіоналізму. Ми відкриті до співпраці і готові втілити ваші задуми в реальність, незалежно від обсягу робіт та термінів. Обирайте нас - і ваш новий будинок буде готовий в найкоротші терміни з урахуванням найвищих стандартів якості.

Співпраця з компанією "Каупер" Київ

Вирішивши замовити будівництво приватного будинку "під ключ" у компанії "Каупер" Київ, ви гарантовано отримуєте:

 • надійного підрядника, який візьме на себе організацію всіх етапів будівництва і виконає все в чітко обумовлений термін
 • якісно виконані роботи будь-якого плану з надійних матеріалів, які ми оптимально підберемо під ваш бюджет
 • доступну цінову політику в галузі будівництва та ремонту будинків у регіоні

Ми працюємо не тільки в Києві та області, а й по всій території України! Готові виконати будь-які ремонтні і будівельні роботи за доступною вартістю!

Ми використовуємо тільки якісні матеріали та інструменти, щоб забезпечити максимальну якість виконання робіт та тривалий термін експлуатації вашого магазину, складу чи офісу. Крім того, ми завжди дотримуємось угоди про терміни та бюджет, що дозволяє нашим клієнтам бути впевненими в тому, що ремонтні роботи будуть завершені вчасно та без зайвих витрат.

Каупер — це максимально інтегрована, що динамічно розвивається, команда однодумців, втілююча інноваційні програми та технології у всі виробничі процеси, що забезпечує максимальну продуктивність на протязі всього життєвого циклу проекту. Ми зібрали колектив фахівців вищої категорії, що зможе втілити в реальність архітектурні ідеї любої складності, професійно управляти проектом, від розробки та погодження технічної документації до введення об'єкту в експлуатацію. Весь інженерно-технічний склад компанії має великий досвід та кваліфікацію в напрямках інженерних та будівельно-монтажних робіт, завдяки чому наша будівельна компанія дає гарантію якісного виконання поставлених завдань з урахуванням дотримання всіх норм будівельного законодавства.

Ціна на будівництво будинку під ключ у Києві та Київській області

Ціна будівництва будинку під ключ залежить від кількох факторів. Ось деякі з них:

 • Розмір та планування будинку: Загальна площа та складність планування будинку можуть впливати на вартість будівництва. Великі будинки з нестандартними плануваннями вимагають більше матеріалів та праці, що може збільшити вартість.
 • Розташування: Розташування будинку має значення. Різні райони та міста можуть мати різні ціни на землю, доступність інфраструктури та транспортні комунікації, що впливає на вартість будівництва.
 • Вибір матеріалів: Якість та тип будівельних матеріалів можуть суттєво впливати на ціну. Високоякісні та довговічні матеріали можуть бути дорожчими, але сприяють якісному будівництву та економії на майбутніх ремонтах.
 • Архітектурний дизайн: Складність та унікальність архітектурного дизайну можуть вплинути на вартість. Індивідуальні проекти вимагають більше часу та спеціалізованих знань для їх реалізації.
 • Технічні системи: Вартість будівництва залежить від наявності та складності встановлення технічних систем, таких як системи опалення, вентиляції, кондиціювання повітря, системи водопостачання, електропостачання та інші.
 • Оздоблення та інтер'єр: Вибір оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання для інтер'єру будинку також впливає на вартість. Розкішні чи спеціалізовані матеріали та елементи інтер'єру можуть збільшити вартість будівництва.
 • Економічна ситуація та інфляція: Економічні чинники, такі як інфляція та зміна цін на матеріали та послуги, можуть впливати на загальну вартість будівництва.

Враховуючи всі ці фактори, ціна будівництва будинку під ключ у Києві може змінюватись. Рекомендуємо ознайомитись з усіма нашими послугами та вибрати найкращий варіант!

Загально-будівельні роботи: Од. вим.
Ціна
Фундаменти:


Виямка грунту вручну м3 від 420 ₴
Засипання грунту вручну м3 від 278 ₴
Влаштування пісчаної подушки з трамбуванням м2 від 96 ₴
Влаштування щебенової подушки з трамбуванням м2 від 96 ₴
Бетонування фундаменту з "міксера" м3 від 1 195 ₴
Бетонування фундаменту вручну м3 від 1 712 ₴
Приготування бетонного розчину вручну м3 від 727 ₴
Армування фундаменту кг від 75 ₴
Кладочні роботи:


Армування кладки сіткою м2 від 85 ₴
Кладка стін з цегли м3 від 1 360 ₴
Кладка стін з газоблоку або піноблоку м3 від 1 500 ₴
Кладка стін з шлакоблоку м3 від 1 100 ₴
Влаштування стін з сендвіч-панелей м2 від 550 ₴
Кладка вентканалів і димоходу м.п. від 850 ₴
Приготування розчину для кладки вручну м3 від 610 ₴
Гідроізоляція:


Гідроізоляція вертикальних поверхонь сухим розчином м2 від 95 ₴
Гідроізоляція горизонтальних поверхонь сухим розчином м2 від 95 ₴
Влаштування вертикальної обмазувальної гідроізоляції м2 від 93 ₴
Влаштування горизонтальної обмазувальної гідроізоляції м2 від 93 ₴
Влаштування вертикальної гідроізоляції рубероїдом м2 від 165 ₴
Влаштування горизонтальної гідроізоляції рубероїдом м2 від 159 ₴

Подивитися всі ціни на будівництво будинку під ключ

Фасадні роботи:


Монтаж та демонтаж риштувань фасаду у вертикальній проекції м2 від 55 ₴
Грунтування поверхонь фасаду м2 від 22 ₴
Влаштування утеплення стін пінополістиролом з дюбелюванням м2 від 155 ₴
Влаштування утеплення стін мінеральною ватою з дюбелюванням м2 від 170 ₴
Армування утеплювача фасаду 1-й шар з склосіткою м2 від 115 ₴
Армування утеплювача фасаду 2-й шар м2 від 104 ₴
Влаштування декоративної штукатурки фасаду м2 від 165 ₴
Фарбування фасаду м2 від 85 ₴
Влаштування утеплювача відкосів фасаду з мінеральної вати м.п. від 170 ₴
Влаштування захисних кутників відкосів фасаду м.п. від 80 ₴
Армування утеплювача відкосів фасаду 1-й шар з сіткою м.п. від 105 ₴
Армування утеплювача відкосів фасаду 2-й шар м.п. від 102 ₴
Фарбування відкосів фасаду м.п. від 65 ₴
Влаштування вентильованого фасаду м2 від 510 ₴
Монтаж водозливної системи фасаду м.п. від 210 ₴
Покрівельні роботи:


Облаштування кроквяної конструкції м2 від 210 ₴
Монтаж контробрешітки м2 від 85 ₴
Монтаж лобової планки м.п. від 186 ₴
Монтаж мауерлата м.п. від 215 ₴
Підшивка карнизних звісів м.п. від 260 ₴
Монтаж утеплювача даху м2 від 110 ₴
Укладання гідробар'єра м2 від 64 ₴
Укладання паробар'єра м2 від 64 ₴
Монтаж ОСБ плит м2 від 157 ₴
Монтаж профнастилу м2 від 190 ₴
Монтаж металочерепиці м2 від 240 ₴
Монтаж спецпланок м.п. від 190 ₴
Обшивка фронтонів сайдингом або профнастилом м2 від 310 ₴
Монтаж водостічних воронок шт. від 430 ₴
Зварювання металоконструкцій т. від 18 420 ₴
Послуги різноробочого день від 1 200 ₴
Інженерні системи та комунікації: Од. вим.
Ціна
Електромонтажні роботи:


Штроблення під проводку в бетоні, глибина штроби 2см м.п. від 170 ₴
Штроблення під проводку в цеглі, глибина штроби 2см м.п. від 95 ₴
Облаштування ніші в бетоні шт. від 440 ₴
Облаштування ніші в цеглі шт. від 280 ₴
Установка електрощитка шт. від 400 ₴
Підключення електролічильника шт. від 450 ₴
Установка автоматів, 1 фаза шт. від 105 ₴
Установка силових вимикачів, УЗО шт. від 170 ₴
Установка реле напруги шт. від 170 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в бетоні шт. від 250 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в цеглі шт. від 190 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в гіпсокартоні шт. від 130 ₴
Монтаж кабелю до 4 мкв.м. м.п. від 28 ₴
Монтаж кабелю вище 4 мкв.м м.п. від 34 ₴
Установка і підключення розеток, вимикачів шт. від 92 ₴
Монтаж пластикового короба м.п. від 80 ₴
Монтаж металевих лотків м.п. від 220 ₴
Монтаж пластикового гофрорукава м.п. від 40 ₴
Монтаж металорукава м.п. від 60 ₴
Монтаж і підключення рушникосушарки електричної шт. від 800 ₴
Монтаж електроконвектора шт. від 800 ₴
Монтаж світодіодних світильників шт. від 250 ₴
Монтаж бра шт. від 270 ₴
Монтаж люстри шт. від 380 ₴
Монтаж і підключення стельового світильника "Армстронг" шт. від 265 ₴
Установка різних датчиків шт. від 184 ₴
Монтаж LED стрічки м.п. від 160 ₴
Укладання електричної теплої підлоги м2 від 280 ₴
Установка та підключення термодатчика теплої підлоги шт. від 350 ₴
Сантехнічні роботи:


Штроблення під труби в бетоні м.п. від 170 ₴
Штроблення під труби в цеглі м.п. від 95 ₴
Врізка в стояк - 1 точка врізу шт. від 910 ₴
Прокладка труб водопостачання та опалення м.п. від 240 ₴
Прокладка каналізаційних труб м.п. від 195 ₴
Ізоляція труб м.п. від 45 ₴
Установка лічильника води шт. від 420 ₴
Установка умивальника шт. від 720 ₴
Установка унітазу / біде шт. від 1 200 ₴
Установка навісного унітазу / біде шт. від 1 200 ₴
Монтаж інсталяції для унітазу / біде шт. від 1 350 ₴
Монтаж змішувача для душу шт. від 480 ₴
Монтаж лійки для душу шт. від 300 ₴
Монтаж змішувача для ванни, умивальника, біде шт. від 750 ₴
Монтаж сифона для мийки шт. від 350 ₴
Монтаж кабіни для душу шт. від 2 350 ₴
Установка душового піддона шт. від 1 750 ₴
Установка і підключення рушникосушки шт. від 860 ₴
Установка ванни шт. від 1 900 ₴
Установка і підключення пральної / посудомийної машини шт. від 550 ₴
Установка і підключення бойлера шт. від 1 560 ₴
Монтаж трапа шт. від 850 ₴
Монтаж датчика протікання системи "Нептун" шт. від 450 ₴
Підключення блоку управління системи "Нептун" шт. від 1 200 ₴
Оздоблювальні роботи: Од. вим.
Ціна
Підлога:


Улаштування стяжки підлоги до 50мм м2 від 129 ₴
Улаштування стяжки підлоги від 50 до 100мм м2 від 157 ₴
Армування підлоги м2 від 68 ₴
Улаштування наливної самовирівнювальної стяжки підлоги м2 від 155 ₴
Влаштування дерев'яних лаг м.п. від 122 ₴
Влаштування підлогової дошки м2 від 175 ₴
Укладка фанери, плит ОСБ м2 від 119 ₴
Укладка ламінату м2 від 130 ₴
Укладка лінолеуму м2 від 125 ₴
Укладка вінілової плитки м2 від 190 ₴
Укладка паркетної дошки м2 від 210 ₴
Укладка коврового покриття  м2 від 125 ₴
Укладка керамогранітної плитки  зі шпаруванням швів м2 від 390 ₴
Укладка керамогранітної плитки великих розмірів (1200х600мм, 1500х1200мм, 1500х2000мм) м2 від 440 ₴
Укладка керамогранітної плитки великих розмірів (1200х3000мм, 1500х2400мм, 1000х3000мм) м2 від 960 ₴
Укладка граніту та мармуру м2 від 700 ₴
Влаштування плінтусу з плитки з порізкою м.п. від 162 ₴
Монтаж пластикового плінтусу м.п. від 75 ₴
Монтаж алюмінієвого плінтусу м.п. від 210 ₴
Монтаж коврового плінтусу м.п. від 114 ₴
Монтаж алюмінієвого порожку м.п. від 250 ₴
Стіни, перегородки, прорізи:


Влаштування перегородок з цегли м2 від 290 ₴
Влаштування перегородок з газоблоку м3 від 1 500 ₴
Влаштування металевого каркасу гіпсокартонних перегородок м2 від 184 ₴
Влаштування металевого каркасу гіпсокартонних перегородок з ізоляцією скло ватою м2 від 226 ₴
Влаштування металевого каркасу фальшстін м2 від 195 ₴
Влаштування металевого каркасу фальшстін з ізоляцією скло ватою м2 від 210 ₴
Обшивка металевого каркасу стін та перегородок гіпсокартоном в один шар м2 від 60 ₴
Влаштування металевого каркасу Г-образного коробу м.п. від 240 ₴
Обшивка металевого каркасу Г-образного коробу гіпсокартоном в один шар м.п. від 75 ₴
Влаштування проєму з підсиленого профілю та брусу шт. від 420 ₴
Обшивка дверних та віконних відкосів гіпсокартоном м.п. від 70 ₴
Шпаклювання дверних та віконних відкосів в один шар гіпсовою шпаклівкою м.п. від 180 ₴
Фарбування водоемульсійною фарбою дверних та віконних відкосів м.п. від 60 ₴
Шпаклювання в один шар гіпсовою шпаклівкою по гіпсокартону м2 від 160 ₴
Фарбування водоемульсійною фарбою стін та перегородок вручну м2 від 82 ₴
Фарбування водоемульсійною фарбою стін та перегородок фарбопультом м2 від 70 ₴
Влаштування армування стін сіткою під штукатурку м2 від 64 ₴
Влаштування штукатурки стін по маякам вручну м2 від 230 ₴
Влаштування штукатурки стін по маякам механізованим способом м2 від 188 ₴
Влаштування декоративної штукатурки стін м2 від 170 ₴
Влаштування штукатурки відкосів м.п. від 198 ₴
Поклейка шпалер на вініловій або флізеліновій основі м2 від 91 ₴
Поклейка рідких шпалер м2 від 155 ₴
Поклейка пробкових шпалер м2 від 190 ₴
Поклейка скло шпалер м2 від 110 ₴
Монтаж декоративних панелей на стіни м2 від 475 ₴
Монтаж дверей міжкімнатних шт. від 1 270 ₴
Монтаж дверей вхідних та протипожежних шт. від 1 780 ₴
Монтаж вікон м2 від 390 ₴
Влаштування плитки на стіни зі шпаруванням швів м2 від 420 ₴
Влаштування плитки на відкоси м.п. від 360 ₴
Підрізання плитки під кутом 45° м.п. від 205 ₴
Гідроабразивна різка плитки м.п. від 150 ₴
Влаштування сантехнічних отворів в плитці шт. від 102 ₴
Стеля:


Монтаж однорівневого металевого каркасу стелі для монтажу гіпсокартону м2 від 160 ₴
Монтаж дворівневого металевого каркасу стелі для монтажу гіпсокартону м2 від 225 ₴
Зашивка металевого каркасу стелі гіпоскартоном з обробкою швів м2 від 93 ₴
Влаштування Г-образного короба стелі з металевих профілів м.п. від 240 ₴
Обшивка Г-образного коробу стелі гіпсокартоном м.п. від 95 ₴
Шпаклювання в один шар гіпсовою шпаклівкою по гіпсокартону м2 від 220 ₴
Шпаклювання в один шар гіпсовою шпаклівкою коробу по гіпсокартону м.п. від 204 ₴
Шпаклювання стелі по бетону м2 від 240 ₴
Фарбування стелі вручну м2 від 94 ₴
Фарбування стелі фарбопультом м2 від 88 ₴
Влаштування підвісної стелі "Армстронг" м2 від 160 ₴
Влаштування підвісної стелі "Грильято" м2 від 275 ₴
Влаштування рейкової підвісної стелі м2 від 290 ₴

Де ми надаємо послуги

Будівельна компанія «Каупер» здійснює повний спектр будівельних послуг

Київ

 • Голосіївський район
 • Дарницький район
 • Деснянский район
 • Дніпровський район
 • Оболонський район
 • Печерский район
 • Подільський район
 • Святошинский район
 • Соломенський район
 • Шевченківський район

Подивитись інші локації

Передмістя

 • Білогородка
 • Буча
 • Вишневе
 • Вишгород
 • Гатне
 • Горенка
 • Гостомель
 • Ірпінь
 • Коцюбинське
 • Крюківщина
 • Новосілки
 • Петропавлівська Борщагівка
 • Софіївська Борщагівка
 • Хотів
 • Чабани

Київська область

 • Білоцерківський район
 • Біла Церква
 • Володарка
 • Рокитне
 • Сквира
 • Тараща
 • Тетіїв
 • Узин

Бориспільський район

 • Бориспіль
 • Переяслав
 • Яготин

Броварський район

 • Бровари
 • Баришівка
 • Березань
 • Велика Димерка
 • Згурівка
 • Калинівка
 • Калита

Бучанський район

 • Буча
 • Гостомель
 • Ірпінь
 • Вишневе
 • Бабинці
 • Бородянка
 • Ворзель
 • Клавдієво-Тарасове
 • Кодра
 • Коцюбинське
 • Немішаєве
 • Пісківка

Вишгородський район

 • Вишгород
 • Славутич
 • Димер
 • Іванків

Обухівський район

 • Обухів
 • Васильків
 • Богуслав
 • Глеваха
 • Гребінки
 • Кагарлик
 • Калинівка
 • Козин
 • Макарів
 • Миронівка
 • Ржищів
 • Українка

Ставищенський район

 • Ставище
 • Фастівський район
 • Фастів
 • Боярка
 • Борова
 • Кожанка
 • Чабани

Інші області України

Якщо у Вас є хороша пропозиція, то ми залюбки зможемо взятись за об'єкт і в інших містах та областях України, наприклад,

 • Житомир
 • Вінниця
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Умань
 • Кропивницький
 • Коростень
 • інші регіони нашої країни