Будівництво будівель і споруд в Україні

Будівельна компанія "Каупер" Київ пропонує своїм замовникам послуги з вигідного будівництва будівель і споруд у Києві, регіоні та по всій території України! Ми впроваджуємо в життя найскладніші архітектурні проєкти і проєктні рішення у сфері будівництва будівель і конструкцій будь-якої складності. На сайті kauper.com.ua ви можете знайти безліч відгуків від наших замовників, чиї будівлі та конструкції ми вже ввели в експлуатацію! Ми виконуємо роботи "під ключ" і окремі види будівельних і реконструкційних заходів за найдоступнішою вартістю в регіоні! Як надійний постачальник будівельних послуг ми не тільки виконуємо всі роботи в строк, а й надаємо на них гарантію!

Галерея робіт з будівництва споруд

генеральний підрядникгенеральний підрядник українагенеральний підрядник київгенпідряд

Будівельні послуги за вигідною ціною від компанії "Каупер" Київ

Складність деяких проєктів промислових будівель і споруд важко переоцінити. Деякі з них вимагають від компанії-підрядника не тільки наявності професійного штату будівельників і всілякої техніки, а й виходу на постачальників екологічних і міцних будівельних матеріалів. Ми в компанії "Каупер" Київ візьмемо на себе всі етапи будівництва - від макета до закупівлі будматеріалів, від документальних дозволів державного зразка до введення об'єкта в експлуатацію на найкращих умовах у регіоні!

Ми будуємо будівлі, в яких людям буде комфортно і безпечно перебувати і працювати. Тому вибір компанії забудовника, яка виконує роботи "під ключ" - важливий крок.

Шукаєте професійну компанію для виконання будівельних робіт за вигідною ціною в Києві? Ми надаємо повний спектр послуг з будівництва, починаючи від проєктування і закінчуючи здачею об'єкта під ключ. Наша команда готова реалізувати проєкти будь-якої складності з використанням якісних матеріалів і дотриманням термінів виконання. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, прозору цінову політику і високу якість робіт. Довіртеся професіоналам будівельної галузі - звертайтеся в компанію Каупер для створення вашого ідеального об'єкта!

Комплексне будівництво будівель під ключ

Компанія Kauper – це партнер, який готовий втілити ваші найамбітніші будівельні проекти в реальність. Ми спеціалізуємося на комплексному будівництві будівель, надаючи якісні та індивідуальні рішення для найрізноманітніших потреб.

Будівництво будівель під ключ – це наш профіль. Починаючи від концепції та проектування та закінчуючи здаванням об'єкта в експлуатацію, ми забезпечуємо повний спектр послуг. Наші експерти працюють з урахуванням ваших вимог, а також локальних стандартів та нормативів, щоб створити унікальні та функціональні будівлі.

Незалежно від того, чи потрібне вам будівництво житлових будинків, комерційних будівель чи виробничих площ, наш досвідчений колектив готовий взяти на себе відповідальність за кожний етап проекту. Ми прагнемо втілення ваших ідей у реальність, а також забезпечення високої якості будівельних робіт.

Команда Kauper має великий досвід у будівництві приміщень різного призначення. Ми надаємо клієнтам можливість реалізувати навіть найскладніші концепції, забезпечуючи сучасні технології та матеріали. Наш підхід до будівництва приміщень під ключ гарантує гармонію між функціональністю, ергономікою та дизайном.

Будівництво виробничих будівель – це ще одна галузь експертизи, якою ми пишаємось. Ми усвідомлюємо важливість оптимізації робочих процесів у виробництві, тому створюємо інноваційні простори, що відповідають вимогам сучасної індустрії.

Співпрацюючи з Каупер, ви отримуєте не тільки надійного партнера у будівництві, але й гарантію якості, професіоналізму та дотримання термінів. Ми готові втілити в життя найамбітніші ідеї, роблячи вашу будівельну подорож легкою та успішною.

Термінове будівництво будівель і споруд

Наша компанія спеціалізується на терміновому будівництві будівель і споруд. Ми розуміємо, що іноді час - це критичний фактор, і саме тому ми готові швидко та ефективно втілити ваші проекти у життя.

Наша команда фахівців має великий досвід у будівельній сфері, і ми здатні забезпечити вас комплексними рішеннями від проектування до завершення будівництва. Ми працюємо з уважністю до деталей, дотримуючись найвищих стандартів якості і безпеки.

Незалежно від того, чи це комерційний об'єкт, житловий комплекс чи будь-яка інша споруда, ми готові взяти на себе всі важливі аспекти процесу будівництва. Ми працюємо з високоякісними матеріалами та застосовуємо сучасні технології, щоб забезпечити надійність та довговічність конструкцій.

Обирайте нашу компанію для термінового будівництва, і ми гарантуємо вам оперативність, якість та відповідальний підхід до кожного проекту. Ваші потреби - наш пріоритет, і ми завжди готові до співпраці навіть у найкоротший термін.

Будівництво будівель і споруд - приклади робіт

ТРЦ «Фабрика»

Офісний центр «Фім»

Проктер енд Гембл Україна

Багато хто до сих пір вірить у міф, що будівництво будівлі часто дорожче, ніж купівля та реконструкція вже зведених раніше будівель. Така думка правильна тільки в тому разі, якщо у вас обмежені терміни введення в експлуатацію. Але іноді в таких будівлях під час ремонту спливає безліч "підводних каменів" - від старих комунікацій, які потребують повної заміни, до гнилі основних конструкцій або складних грибків. Тому рішення побудувати споруду "під ключ" буде вигіднішим і дешевшим замовнику, який цінує свій час і гроші.

У компанії "Каупер" ми підходимо до кожного проєкту індивідуально, розглядаючи компромісне рішення за вартістю проєкту, особливо з великою площею понад 1000 кв.м. Навіть якщо це не настільки швидкий процес запуску будівлі або конструкції, як у випадку з готовими спорудами, результат буде повністю продуманий до дрібниць вами і нашими інженерами-проєктувальниками.

Основні етапи будівництва будівель і споруд від компанії "Каупер" в Україні:

 • виїзд на об'єкт замовника, обговорення цілей будівництва, побажань, складання кошторису і розрахунок вартості проєкту
 • візуалізація проєкту з урахуванням усіх географічних особливостей, розташування ділянки, отримання всіх дозвільних документів держ. зразка
 • будівництво - всі етапи від заливки фундаменту до оздоблювальних внутрішніх і зовнішніх робіт
 • проведення ландшафтних робіт, прибирання ділянки та приміщень від будсміття, введення об'єкта в експлуатацію

Під час будівництва промислових будівель і об'єктів важливими приміщеннями в будівлях є склади й ангари. Досвідчений виконавець будівельних робіт, такий як "Каупер" в Україні дасть поради щодо їхнього розміщення і приділити належну увагу їм.

Чому варто замовити будівництво будівель у нас

Компанія "Каупер" - лідер серед надання послуг з будівництва та реконструкції будівель і приміщень у Києві та регіоні. Чому варто замовити будівництво приміщень саме у нас:

 • у нас завжди вигідно - доступна цінова політика підійде кожному замовнику
 • надійність і виконання всіх робіт у чітко обумовлений термін
 • дотримання всіх норм і стандартів будівництва
 • наявність досвідченої бригади будівельників і можливість закупівлі будівельних матеріалів через нашу компанію за доступною вартістю під будь-який бюджет

Вигідне будівництво будівель і споруд в Україні доступно кожному з "Каупер" Київ!

Наші досвідчені фахівці з радістю візьмуться за будь-які роботи з ремонту, будівництва та реконструкції. Ми використовуємо тільки якісні матеріали та інструменти, щоб забезпечити максимальну якість виконання робіт та тривалий термін експлуатації вашого магазину, складу чи офісу. Крім того, ми завжди дотримуємось угоди про терміни та бюджет, що дозволяє нашим клієнтам бути впевненими в тому, що ремонтні роботи будуть завершені вчасно та без зайвих витрат.

Каупер — це максимально інтегрована, що динамічно розвивається, команда однодумців, втілююча інноваційні програми та технології у всі виробничі процеси, що забезпечує максимальну продуктивність на протязі всього життєвого циклу проекту. Ми зібрали колектив фахівців вищої категорії, що зможе втілити в реальність архітектурні ідеї любої складності, професійно управляти проектом, від розробки та погодження технічної документації до введення об'єкту в експлуатацію. Весь інженерно-технічний склад компанії має великий досвід та кваліфікацію в напрямках інженерних та будівельно-монтажних робіт, завдяки чому наша будівельна компанія дає гарантію якісного виконання поставлених завдань з урахуванням дотримання всіх норм будівельного законодавства.

Ціна на будівництво будівель та споруд


Ціна будівництва будівель та споруд залежить від безлічі факторів. Ось деякі з них:

 • Розмір та складність проекту: Ціна будівництва залежатиме від загального обсягу робіт, а також від складності та унікальності проекту. Більші і складніші будівлі зазвичай вимагають більшої кількості матеріалів, часу та праці, що може вплинути на вартість.
 • Розташування: Розташування будівлі чи споруди має значення. Різні місцевості та регіони можуть мати різні ціни на землю, транспортну доступність, інфраструктуру та інші фактори, що впливають на вартість будівництва.
 • Тип та призначення будівлі: Різні типи будівель та споруд, такі як житлові, комерційні, промислові або цивільні об'єкти, можуть мати різні вимоги та стандарти, що впливають на вартість будівництва.
 • Конструктивні та оздоблювальні матеріали: Вибір матеріалів для будівництва, таких як бетон, сталь, цегла, дерево та інші, а також оздоблювальних матеріалів може вплинути на ціну. Високоякісні матеріали та оздоблення можуть бути дорожчими, але важливими для забезпечення якості та довговічності будівлі.
 • Технічні системи та обладнання: Вартість будівництва залежить від наявності та складності встановлення технічних систем, таких як електропостачання, вентиляція, кондиціювання повітря, системи безпеки, ліфти та інші. Також важливо зважити на вартість необхідного обладнання для будівлі або споруди.

Враховуючи всі ці фактори, ціна будівництва будівель та споруд може змінюватись. Також, наша будівельна фірма займається будівництвом та ремонтом офісів, будівництвом складів, промислових приміщень та будинків. Рекомендуємо ознайомитись з усіма нашими послугами та вибрати найкращий варіант!

Загально-будівельні роботи: Од. вим.
Ціна
Фундаменти:


Виямка грунту вручну м3 від 420 ₴
Засипання грунту вручну м3 від 278 ₴
Влаштування пісчаної подушки з трамбуванням м2 від 96 ₴
Влаштування щебенової подушки з трамбуванням м2 від 96 ₴
Бетонування фундаменту з "міксера" м3 від 1 195 ₴
Бетонування фундаменту вручну м3 від 1 712 ₴
Приготування бетонного розчину вручну м3 від 727 ₴
Армування фундаменту кг від 75 ₴
Кладочні роботи:


Армування кладки сіткою м2 від 85 ₴
Кладка стін з цегли м3 від 1 360 ₴
Кладка стін з газоблоку або піноблоку м3 від 1 500 ₴
Кладка стін з шлакоблоку м3 від 1 100 ₴
Влаштування стін з сендвіч-панелей м2 від 550 ₴
Кладка вентканалів і димоходу м.п. від 850 ₴
Приготування розчину для кладки вручну м3 від 610 ₴
Гідроізоляція:


Гідроізоляція вертикальних поверхонь сухим розчином м2 від 95 ₴
Гідроізоляція горизонтальних поверхонь сухим розчином м2 від 95 ₴
Влаштування вертикальної обмазувальної гідроізоляції м2 від 93 ₴
Влаштування горизонтальної обмазувальної гідроізоляції м2 від 93 ₴
Влаштування вертикальної гідроізоляції рубероїдом м2 від 165 ₴
Влаштування горизонтальної гідроізоляції рубероїдом м2 від 159 ₴

Подивитися всі ціни на будівництво будівель і споруд

Фасадні роботи:


Монтаж та демонтаж риштувань фасаду у вертикальній проекції м2 від 55 ₴
Грунтування поверхонь фасаду м2 від 22 ₴
Влаштування утеплення стін пінополістиролом з дюбелюванням м2 від 155 ₴
Влаштування утеплення стін мінеральною ватою з дюбелюванням м2 від 170 ₴
Армування утеплювача фасаду 1-й шар з склосіткою м2 від 115 ₴
Армування утеплювача фасаду 2-й шар м2 від 104 ₴
Влаштування декоративної штукатурки фасаду м2 від 165 ₴
Фарбування фасаду м2 від 85 ₴
Влаштування утеплювача відкосів фасаду з мінеральної вати м.п. від 170 ₴
Влаштування захисних кутників відкосів фасаду м.п. від 80 ₴
Армування утеплювача відкосів фасаду 1-й шар з сіткою м.п. від 105 ₴
Армування утеплювача відкосів фасаду 2-й шар м.п. від 102 ₴
Фарбування відкосів фасаду м.п. від 65 ₴
Влаштування вентильованого фасаду м2 від 510 ₴
Монтаж водозливної системи фасаду м.п. від 210 ₴
Покрівельні роботи:


Облаштування кроквяної конструкції м2 від 210 ₴
Монтаж контробрешітки м2 від 85 ₴
Монтаж лобової планки м.п. від 186 ₴
Монтаж мауерлата м.п. від 215 ₴
Підшивка карнизних звісів м.п. від 260 ₴
Монтаж утеплювача даху м2 від 110 ₴
Укладання гідробар'єра м2 від 64 ₴
Укладання паробар'єра м2 від 64 ₴
Монтаж ОСБ плит м2 від 157 ₴
Монтаж профнастилу м2 від 190 ₴
Монтаж металочерепиці м2 від 240 ₴
Монтаж спецпланок м.п. від 190 ₴
Обшивка фронтонів сайдингом або профнастилом м2 від 310 ₴
Монтаж водостічних воронок шт. від 430 ₴
Зварювання металоконструкцій т. від 18 420 ₴
Послуги різноробочого день від 1 200 ₴
Інженерні системи та комунікації: Од. вим.
Ціна
Електромонтажні роботи:


Штроблення під проводку в бетоні, глибина штроби 2см м.п. від 170 ₴
Штроблення під проводку в цеглі, глибина штроби 2см м.п. від 95 ₴
Облаштування ніші в бетоні шт. від 440 ₴
Облаштування ніші в цеглі шт. від 280 ₴
Установка електрощитка шт. від 400 ₴
Підключення електролічильника шт. від 450 ₴
Установка автоматів, 1 фаза шт. від 105 ₴
Установка силових вимикачів, УЗО шт. від 170 ₴
Установка реле напруги шт. від 170 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в бетоні шт. від 250 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в цеглі шт. від 190 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в гіпсокартоні шт. від 130 ₴
Монтаж кабелю до 4 мкв.м. м.п. від 28 ₴
Монтаж кабелю вище 4 мкв.м м.п. від 34 ₴
Установка і підключення розеток, вимикачів шт. від 92 ₴
Монтаж пластикового короба м.п. від 80 ₴
Монтаж металевих лотків м.п. від 220 ₴
Монтаж пластикового гофрорукава м.п. від 40 ₴
Монтаж металорукава м.п. від 60 ₴
Монтаж і підключення рушникосушарки електричної шт. від 800 ₴
Монтаж електроконвектора шт. від 800 ₴
Монтаж світодіодних світильників шт. від 250 ₴
Монтаж бра шт. від 270 ₴
Монтаж люстри шт. від 380 ₴
Монтаж і підключення стельового світильника "Армстронг" шт. від 265 ₴
Установка різних датчиків шт. від 184 ₴
Монтаж LED стрічки м.п. від 160 ₴
Укладання електричної теплої підлоги м2 від 280 ₴
Установка та підключення термодатчика теплої підлоги шт. від 350 ₴
Сантехнічні роботи:


Штроблення під труби в бетоні м.п. від 170 ₴
Штроблення під труби в цеглі м.п. від 95 ₴
Врізка в стояк - 1 точка врізу шт. від 910 ₴
Прокладка труб водопостачання та опалення м.п. від 240 ₴
Прокладка каналізаційних труб м.п. від 195 ₴
Ізоляція труб м.п. від 45 ₴
Установка лічильника води шт. від 420 ₴
Установка умивальника шт. від 720 ₴
Установка унітазу / біде шт. від 1 200 ₴
Установка навісного унітазу / біде шт. від 1 200 ₴
Монтаж інсталяції для унітазу / біде шт. від 1 350 ₴
Монтаж змішувача для душу шт. від 480 ₴
Монтаж лійки для душу шт. від 300 ₴
Монтаж змішувача для ванни, умивальника, біде шт. від 750 ₴
Монтаж сифона для мийки шт. від 350 ₴
Монтаж кабіни для душу шт. від 2 350 ₴
Установка душового піддона шт. від 1 750 ₴
Установка і підключення рушникосушки шт. від 860 ₴
Установка ванни шт. від 1 900 ₴
Установка і підключення пральної / посудомийної машини шт. від 550 ₴
Установка і підключення бойлера шт. від 1 560 ₴
Монтаж трапа шт. від 850 ₴
Монтаж датчика протікання системи "Нептун" шт. від 450 ₴
Підключення блоку управління системи "Нептун" шт. від 1 200 ₴
Оздоблювальні роботи: Од. вим.
Ціна
Підлога:


Улаштування стяжки підлоги до 50мм м2 від 129 ₴
Улаштування стяжки підлоги від 50 до 100мм м2 від 157 ₴
Армування підлоги м2 від 68 ₴
Улаштування наливної самовирівнювальної стяжки підлоги м2 від 155 ₴
Влаштування дерев'яних лаг м.п. від 122 ₴
Влаштування підлогової дошки м2 від 175 ₴
Укладка фанери, плит ОСБ м2 від 119 ₴
Укладка ламінату м2 від 130 ₴
Укладка лінолеуму м2 від 125 ₴
Укладка вінілової плитки м2 від 190 ₴
Укладка паркетної дошки м2 від 210 ₴
Укладка коврового покриття  м2 від 125 ₴
Укладка керамогранітної плитки  зі шпаруванням швів м2 від 390 ₴
Укладка керамогранітної плитки великих розмірів (1200х600мм, 1500х1200мм, 1500х2000мм) м2 від 440 ₴
Укладка керамогранітної плитки великих розмірів (1200х3000мм, 1500х2400мм, 1000х3000мм) м2 від 960 ₴
Укладка граніту та мармуру м2 від 700 ₴
Влаштування плінтусу з плитки з порізкою м.п. від 162 ₴
Монтаж пластикового плінтусу м.п. від 75 ₴
Монтаж алюмінієвого плінтусу м.п. від 210 ₴
Монтаж коврового плінтусу м.п. від 114 ₴
Монтаж алюмінієвого порожку м.п. від 250 ₴
Стіни, перегородки, прорізи:


Влаштування перегородок з цегли м2 від 290 ₴
Влаштування перегородок з газоблоку м3 від 1 500 ₴
Влаштування металевого каркасу гіпсокартонних перегородок м2 від 184 ₴
Влаштування металевого каркасу гіпсокартонних перегородок з ізоляцією скло ватою м2 від 226 ₴
Влаштування металевого каркасу фальшстін м2 від 195 ₴
Влаштування металевого каркасу фальшстін з ізоляцією скло ватою м2 від 210 ₴
Обшивка металевого каркасу стін та перегородок гіпсокартоном в один шар м2 від 60 ₴
Влаштування металевого каркасу Г-образного коробу м.п. від 240 ₴
Обшивка металевого каркасу Г-образного коробу гіпсокартоном в один шар м.п. від 75 ₴
Влаштування проєму з підсиленого профілю та брусу шт. від 420 ₴
Обшивка дверних та віконних відкосів гіпсокартоном м.п. від 70 ₴
Шпаклювання дверних та віконних відкосів в один шар гіпсовою шпаклівкою м.п. від 180 ₴
Фарбування водоемульсійною фарбою дверних та віконних відкосів м.п. від 60 ₴
Шпаклювання в один шар гіпсовою шпаклівкою по гіпсокартону м2 від 160 ₴
Фарбування водоемульсійною фарбою стін та перегородок вручну м2 від 82 ₴
Фарбування водоемульсійною фарбою стін та перегородок фарбопультом м2 від 70 ₴
Влаштування армування стін сіткою під штукатурку м2 від 64 ₴
Влаштування штукатурки стін по маякам вручну м2 від 230 ₴
Влаштування штукатурки стін по маякам механізованим способом м2 від 188 ₴
Влаштування декоративної штукатурки стін м2 від 170 ₴
Влаштування штукатурки відкосів м.п. від 198 ₴
Поклейка шпалер на вініловій або флізеліновій основі м2 від 91 ₴
Поклейка рідких шпалер м2 від 155 ₴
Поклейка пробкових шпалер м2 від 190 ₴
Поклейка скло шпалер м2 від 110 ₴
Монтаж декоративних панелей на стіни м2 від 475 ₴
Монтаж дверей міжкімнатних шт. від 1 270 ₴
Монтаж дверей вхідних та протипожежних шт. від 1 780 ₴
Монтаж вікон м2 від 390 ₴
Влаштування плитки на стіни зі шпаруванням швів м2 від 420 ₴
Влаштування плитки на відкоси м.п. від 360 ₴
Підрізання плитки під кутом 45° м.п. від 205 ₴
Гідроабразивна різка плитки м.п. від 150 ₴
Влаштування сантехнічних отворів в плитці шт. від 102 ₴
Стеля:


Монтаж однорівневого металевого каркасу стелі для монтажу гіпсокартону м2 від 160 ₴
Монтаж дворівневого металевого каркасу стелі для монтажу гіпсокартону м2 від 225 ₴
Зашивка металевого каркасу стелі гіпоскартоном з обробкою швів м2 від 93 ₴
Влаштування Г-образного короба стелі з металевих профілів м.п. від 240 ₴
Обшивка Г-образного коробу стелі гіпсокартоном м.п. від 95 ₴
Шпаклювання в один шар гіпсовою шпаклівкою по гіпсокартону м2 від 220 ₴
Шпаклювання в один шар гіпсовою шпаклівкою коробу по гіпсокартону м.п. від 204 ₴
Шпаклювання стелі по бетону м2 від 240 ₴
Фарбування стелі вручну м2 від 94 ₴
Фарбування стелі фарбопультом м2 від 88 ₴
Влаштування підвісної стелі "Армстронг" м2 від 160 ₴
Влаштування підвісної стелі "Грильято" м2 від 275 ₴
Влаштування рейкової підвісної стелі м2 від 290 ₴

Де ми надаємо послуги

Будівельна компанія «Каупер» здійснює повний спектр будівельних послуг

Київ

 • Голосіївський район
 • Дарницький район
 • Деснянский район
 • Дніпровський район
 • Оболонський район
 • Печерский район
 • Подільський район
 • Святошинский район
 • Соломенський район
 • Шевченківський район

Подивитись інші локації

Передмістя

 • Білогородка
 • Буча
 • Вишневе
 • Вишгород
 • Гатне
 • Горенка
 • Гостомель
 • Ірпінь
 • Коцюбинське
 • Крюківщина
 • Новосілки
 • Петропавлівська Борщагівка
 • Софіївська Борщагівка
 • Хотів
 • Чабани

Київська область

 • Білоцерківський район
 • Біла Церква
 • Володарка
 • Рокитне
 • Сквира
 • Тараща
 • Тетіїв
 • Узин

Бориспільський район

 • Бориспіль
 • Переяслав
 • Яготин

Броварський район

 • Бровари
 • Баришівка
 • Березань
 • Велика Димерка
 • Згурівка
 • Калинівка
 • Калита

Бучанський район

 • Буча
 • Гостомель
 • Ірпінь
 • Вишневе
 • Бабинці
 • Бородянка
 • Ворзель
 • Клавдієво-Тарасове
 • Кодра
 • Коцюбинське
 • Немішаєве
 • Пісківка

Вишгородський район

 • Вишгород
 • Славутич
 • Димер
 • Іванків

Обухівський район

 • Обухів
 • Васильків
 • Богуслав
 • Глеваха
 • Гребінки
 • Кагарлик
 • Калинівка
 • Козин
 • Макарів
 • Миронівка
 • Ржищів
 • Українка

Ставищенський район

 • Ставище
 • Фастівський район
 • Фастів
 • Боярка
 • Борова
 • Кожанка
 • Чабани

Інші області України

Якщо у Вас є хороша пропозиція, то ми залюбки зможемо взятись за об'єкт і в інших містах та областях України, наприклад,

 • Житомир
 • Вінниця
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Умань
 • Кропивницький
 • Коростень
 • інші регіони нашої країни