Будівництво промислових будівель і заводів за найкращою ціною в Україні

Будівництво фабрик, заводів та інших промислових підприємств вимагає не тільки професійного підходу, а й дотримання всіх стандартів і технологій. Якщо необхідне швидке зведення заводу - виконавець буде враховувати безліч нюансів - точність проєктування, створення надійних і міцних конструкцій і каркаса, робота з панелями, плитами, деревом. Це непросте завдання для багатьох будівельних компаній. Але в будівельній компанії "Каупер" Київ готові виконати будівництво промислових будівель, офісів, заводів і фабрик за найкращою ціною в Україні!

Ми готові побудувати в обумовлені терміни і за вигідною вартістю будь-який із заводів - інструментальний, машинобудівний, меблеву фабрику, деревообробне виробництво, хімічні та харчові заводи, санітарні підприємства. Від дозвільної документації та макети до введення в експлуатацію - ми виконуємо всі роботи "під ключ"!

Термінове будівництво промислових будівель і заводів

Наша компанія спеціалізується на терміновому будівництві промислових будівель і заводів. Ми розуміємо важливість оперативності в цьому секторі і готові надати найкращі рішення для вашого бізнесу.

Наша команда професіоналів має обширний досвід у будівельній галузі, а також спеціалізовані знання щодо промислових споруд. Ми готові забезпечити вас повним спектром послуг - від проектування та планування до будівництва та введення в експлуатацію.

Ми розуміємо, що промислові будівлі вимагають особливої уваги до деталей, ефективного використання простору та дотримання стандартів безпеки. Ми працюємо з високоякісними матеріалами та застосовуємо передові технології, щоб забезпечити стійкість та надійність будівель.

Обирайте нашу компанію для термінового будівництва промислових об'єктів, і ми гарантуємо оперативність, професіоналізм та якість на кожному етапі проекту. Ваш успіх - наша мета, і ми готові до співпраці для досягнення найкращих результатів.

Галерея робіт цивільного і промислового будівництва

генеральний підрядникгенеральний підрядник київгенеральний підрядник українагенпідряд

Промислові та цивільні будівельні послуги - етапи та вартість

Промислові будівлі мають бути безпечними та комфортними для людей, які там будуть надалі перебувати. Тому будівництво промислових і цивільних об'єктів має вирішувати низку основних завдань:

 • у приміщенні мають бути зручно розміщені всі технологічні лінії виробництва та обладнання
  для персоналу мають бути створені оптимальні умови праці (наявність туалетних кімнат, підсобних
 • приміщень, доступні безпечні виходи)
 • наявність усіх видів забезпечення безпеки співробітників підприємства
 • зручне розташування інженерних конструкції, електропроводки, ізоляції
 • облаштування складів, ангарів, холодильних або інших специфічних приміщень (лабораторій), господарських та адміністративних приміщень

Промислове будівництво - приклади робіт

Фабрика «Рошен»

МХП птахофабрика, ТМ «Наша ряба»

Кондитерська фабрика "Рошен"

Комплекс по виготовленню мякої упаковки

Поліграфічний комбінат


Будівництво промислових об'єктів і заводів суворо регламентується. Перед початком будівельних робіт необхідно отримати всі дозвільні документи, узгодити з пожежною інспекцією, екологічним наглядом і санітарними службами. Тут дуже важливо, щоб у вашого підрядника було достатньо досвіду і знань для отримання цієї документації. У будівельній фірмі "Каупер" ми візьмемо на себе отримання всіх дозвільних документів і виконаємо роботи строго за державними стандартами!

Під кожен конкретний проект варто вибрати оптимальний варіант будівництва - каркасний і безкаркасний. Перший варіант дорожчий за рахунок того, що металоконструкції виготовляються з окремих готових елементів. Дорожча ціна зумовлена ще тим, що такі будівлі практичні та довговічні. А ось досить практичним і легким будівництвом вважається зведення швидких модульних конструкцій, якщо вимоги до майбутнього об'єкта не є жорсткими (наприклад, цехи легкої промисловості).

До промислових будівель відносять будівлі, де безпосередньо відбуваються виробничі процеси і допоміжні - адміністративні та господарські приміщення. Найчастіше проєкт заводу або промислового об'єкта - це комплекс будівель і шляхи під'їзду до них, розроблені з урахуванням специфіки виробництва. Так, наприклад, для важкого виробництва не будують будівлі вище одного поверху через масивність і вагу конструкції. А ось для легкої промисловості можлива споруда і двох, і трьох поверхів у робочих цехах.

Де в Україні вигідно замовити будівництво заводу

Будівельні технології не стоять на місці! І навіть побудовані сьогодні швидким способом будівлі готові прослужити не менше 50 років! Компанія "Каупер" пропонує своїм клієнтам не тільки будь-які види будівельних послуг, а й проводить ремонтні роботи будь-якої складності за доступною вартістю в Україні!

Наші досвідчені фахівці з радістю візьмуться за будь-які роботи з ремонту, будівництва та реконструкції. Ми використовуємо тільки якісні матеріали та інструменти, щоб забезпечити максимальну якість виконання робіт та тривалий термін експлуатації вашого магазину, складу чи офісу. Крім того, ми завжди дотримуємось угоди про терміни та бюджет, що дозволяє нашим клієнтам бути впевненими в тому, що ремонтні роботи будуть завершені вчасно та без зайвих витрат.

Каупер — це максимально інтегрована, що динамічно розвивається, команда однодумців, втілююча інноваційні програми та технології у всі виробничі процеси, що забезпечує максимальну продуктивність на протязі всього життєвого циклу проекту. Ми зібрали колектив фахівців вищої категорії, що зможе втілити в реальність архітектурні ідеї любої складності, професійно управляти проектом, від розробки та погодження технічної документації до введення об'єкту в експлуатацію. Весь інженерно-технічний склад компанії має великий досвід та кваліфікацію в напрямках інженерних та будівельно-монтажних робіт, завдяки чому наша будівельна компанія дає гарантію якісного виконання поставлених завдань з урахуванням дотримання всіх норм будівельного законодавства.

Ціна на промислове будівництво

Ціна промислового будівництва залежить від низки чинників. Нижче наведено деякі з них:

 • Розмір та складність проекту: Обсяг робіт та складність проекту можуть суттєво впливати на ціну будівництва. Великі промислові споруди чи об'єкти з нетиповою архітектурою вимагають більше матеріалів, праці та часу, що може збільшити вартість.
 • Тип та призначення об'єкта: Різні типи промислових споруд, такі як заводи, склади, виробничі приміщення, їх призначення та функціональні особливості можуть впливати на вартість будівництва. Кожен тип об'єкта може вимагати специфічних технічних систем та обладнання, що вплине на вартість.
 • Технічні системи та обладнання: Промислові споруди часто вимагають встановлення складних технічних систем та спеціалізованого обладнання. Вартість будівництва залежатиме від наявності та складності цих систем, таких як системи опалення, вентиляції, кондиціювання повітря, системи безпеки, системи енергопостачання та інші.
 • Розташування: Розташування промислового об'єкта також може вплинути на вартість будівництва. Це включає вартість землі, доступність транспортних комунікацій, наявність інфраструктури та близькість до постачальників та ринків збуту.
 • Конструктивні та оздоблювальні матеріали: Вибір матеріалів для будівництва та оздоблення також впливає на ціну. Деякі промислові об'єкти вимагають використання спеціалізованих матеріалів, які можуть бути дорожчими за стандартні будівельні матеріали.
 • Регулювання та вимоги: Відповідність будівельним нормам, вимогам безпеки та навколишньому середовищу може вимагати додаткових витрат на проектування та будівництво промислових об'єктів. Різні урядові чи місцеві вимоги та дозвільні процедури також можуть вплинути на вартість.
 • Економічна ситуація та інфляція: Економічні чинники, такі як інфляція, коливання цін на матеріали та послуги можуть впливати на загальну вартість будівництва.

Враховуючи всі ці фактори, ціна промислового будівництва може змінюватись. Рекомендуємо ознайомитись з усіма нашими послугами та вибрати найкращий варіант!

Загально-будівельні роботи: Од. вим.
Ціна
Фундаменти:


Виямка грунту вручну м3 від 420 ₴
Засипання грунту вручну м3 від 278 ₴
Влаштування пісчаної подушки з трамбуванням м2 від 96 ₴
Влаштування щебенової подушки з трамбуванням м2 від 96 ₴
Бетонування фундаменту з "міксера" м3 від 1 195 ₴
Бетонування фундаменту вручну м3 від 1 712 ₴
Приготування бетонного розчину вручну м3 від 727 ₴
Армування фундаменту кг від 75 ₴
Кладочні роботи:


Армування кладки сіткою м2 від 85 ₴
Кладка стін з цегли м3 від 1 360 ₴
Кладка стін з газоблоку або піноблоку м3 від 1 500 ₴
Кладка стін з шлакоблоку м3 від 1 100 ₴
Влаштування стін з сендвіч-панелей м2 від 550 ₴
Кладка вентканалів і димоходу м.п. від 850 ₴
Приготування розчину для кладки вручну м3 від 610 ₴
Гідроізоляція:


Гідроізоляція вертикальних поверхонь сухим розчином м2 від 95 ₴
Гідроізоляція горизонтальних поверхонь сухим розчином м2 від 95 ₴
Влаштування вертикальної обмазувальної гідроізоляції м2 від 93 ₴
Влаштування горизонтальної обмазувальної гідроізоляції м2 від 93 ₴
Влаштування вертикальної гідроізоляції рубероїдом м2 від 165 ₴
Влаштування горизонтальної гідроізоляції рубероїдом м2 від 159 ₴

Подивитися всі ціни на будівництво промислових об'єктів

Фасадні роботи:


Монтаж та демонтаж риштувань фасаду у вертикальній проекції м2 від 55 ₴
Грунтування поверхонь фасаду м2 від 22 ₴
Влаштування утеплення стін пінополістиролом з дюбелюванням м2 від 155 ₴
Влаштування утеплення стін мінеральною ватою з дюбелюванням м2 від 170 ₴
Армування утеплювача фасаду 1-й шар з склосіткою м2 від 115 ₴
Армування утеплювача фасаду 2-й шар м2 від 104 ₴
Влаштування декоративної штукатурки фасаду м2 від 165 ₴
Фарбування фасаду м2 від 85 ₴
Влаштування утеплювача відкосів фасаду з мінеральної вати м.п. від 170 ₴
Влаштування захисних кутників відкосів фасаду м.п. від 80 ₴
Армування утеплювача відкосів фасаду 1-й шар з сіткою м.п. від 105 ₴
Армування утеплювача відкосів фасаду 2-й шар м.п. від 102 ₴
Фарбування відкосів фасаду м.п. від 65 ₴
Влаштування вентильованого фасаду м2 від 510 ₴
Монтаж водозливної системи фасаду м.п. від 210 ₴
Покрівельні роботи:


Облаштування кроквяної конструкції м2 від 210 ₴
Монтаж контробрешітки м2 від 85 ₴
Монтаж лобової планки м.п. від 186 ₴
Монтаж мауерлата м.п. від 215 ₴
Підшивка карнизних звісів м.п. від 260 ₴
Монтаж утеплювача даху м2 від 110 ₴
Укладання гідробар'єра м2 від 64 ₴
Укладання паробар'єра м2 від 64 ₴
Монтаж ОСБ плит м2 від 157 ₴
Монтаж профнастилу м2 від 190 ₴
Монтаж металочерепиці м2 від 240 ₴
Монтаж спецпланок м.п. від 190 ₴
Обшивка фронтонів сайдингом або профнастилом м2 від 310 ₴
Монтаж водостічних воронок шт. від 430 ₴
Зварювання металоконструкцій т. від 18 420 ₴
Послуги різноробочого день від 1 200 ₴
Інженерні системи та комунікації: Од. вим.
Ціна
Електромонтажні роботи:


Штроблення під проводку в бетоні, глибина штроби 2см м.п. від 170 ₴
Штроблення під проводку в цеглі, глибина штроби 2см м.п. від 95 ₴
Облаштування ніші в бетоні шт. від 440 ₴
Облаштування ніші в цеглі шт. від 280 ₴
Установка електрощитка шт. від 400 ₴
Підключення електролічильника шт. від 450 ₴
Установка автоматів, 1 фаза шт. від 105 ₴
Установка силових вимикачів, УЗО шт. від 170 ₴
Установка реле напруги шт. від 170 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в бетоні шт. від 250 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в цеглі шт. від 190 ₴
Вирізка отвору і установка розгалуджувальної коробки в гіпсокартоні шт. від 130 ₴
Монтаж кабелю до 4 мкв.м. м.п. від 28 ₴
Монтаж кабелю вище 4 мкв.м м.п. від 34 ₴
Установка і підключення розеток, вимикачів шт. від 92 ₴
Монтаж пластикового короба м.п. від 80 ₴
Монтаж металевих лотків м.п. від 220 ₴
Монтаж пластикового гофрорукава м.п. від 40 ₴
Монтаж металорукава м.п. від 60 ₴
Монтаж і підключення рушникосушарки електричної шт. від 800 ₴
Монтаж електроконвектора шт. від 800 ₴
Монтаж світодіодних світильників шт. від 250 ₴
Монтаж бра шт. від 270 ₴
Монтаж люстри шт. від 380 ₴
Монтаж і підключення стельового світильника "Армстронг" шт. від 265 ₴
Установка різних датчиків шт. від 184 ₴
Монтаж LED стрічки м.п. від 160 ₴
Укладання електричної теплої підлоги м2 від 280 ₴
Установка та підключення термодатчика теплої підлоги шт. від 350 ₴
Сантехнічні роботи:


Штроблення під труби в бетоні м.п. від 170 ₴
Штроблення під труби в цеглі м.п. від 95 ₴
Врізка в стояк - 1 точка врізу шт. від 910 ₴
Прокладка труб водопостачання та опалення м.п. від 240 ₴
Прокладка каналізаційних труб м.п. від 195 ₴
Ізоляція труб м.п. від 45 ₴
Установка лічильника води шт. від 420 ₴
Установка умивальника шт. від 720 ₴
Установка унітазу / біде шт. від 1 200 ₴
Установка навісного унітазу / біде шт. від 1 200 ₴
Монтаж інсталяції для унітазу / біде шт. від 1 350 ₴
Монтаж змішувача для душу шт. від 480 ₴
Монтаж лійки для душу шт. від 300 ₴
Монтаж змішувача для ванни, умивальника, біде шт. від 750 ₴
Монтаж сифона для мийки шт. від 350 ₴
Монтаж кабіни для душу шт. від 2 350 ₴
Установка душового піддона шт. від 1 750 ₴
Установка і підключення рушникосушки шт. від 860 ₴
Установка ванни шт. від 1 900 ₴
Установка і підключення пральної / посудомийної машини шт. від 550 ₴
Установка і підключення бойлера шт. від 1 560 ₴
Монтаж трапа шт. від 850 ₴
Монтаж датчика протікання системи "Нептун" шт. від 450 ₴
Підключення блоку управління системи "Нептун" шт. від 1 200 ₴

Де ми надаємо послуги

Будівельна компанія «Каупер» здійснює повний спектр будівельних послуг

Київ

 • Голосіївський район
 • Дарницький район
 • Деснянский район
 • Дніпровський район
 • Оболонський район
 • Печерский район
 • Подільський район
 • Святошинский район
 • Соломенський район
 • Шевченківський район

Подивитись інші локації

Передмістя

 • Білогородка
 • Буча
 • Вишневе
 • Вишгород
 • Гатне
 • Горенка
 • Гостомель
 • Ірпінь
 • Коцюбинське
 • Крюківщина
 • Новосілки
 • Петропавлівська Борщагівка
 • Софіївська Борщагівка
 • Хотів
 • Чабани

Київська область

 • Білоцерківський район
 • Біла Церква
 • Володарка
 • Рокитне
 • Сквира
 • Тараща
 • Тетіїв
 • Узин

Бориспільський район

 • Бориспіль
 • Переяслав
 • Яготин

Броварський район

 • Бровари
 • Баришівка
 • Березань
 • Велика Димерка
 • Згурівка
 • Калинівка
 • Калита

Бучанський район

 • Буча
 • Гостомель
 • Ірпінь
 • Вишневе
 • Бабинці
 • Бородянка
 • Ворзель
 • Клавдієво-Тарасове
 • Кодра
 • Коцюбинське
 • Немішаєве
 • Пісківка

Вишгородський район

 • Вишгород
 • Славутич
 • Димер
 • Іванків

Обухівський район

 • Обухів
 • Васильків
 • Богуслав
 • Глеваха
 • Гребінки
 • Кагарлик
 • Калинівка
 • Козин
 • Макарів
 • Миронівка
 • Ржищів
 • Українка

Ставищенський район

 • Ставище
 • Фастівський район
 • Фастів
 • Боярка
 • Борова
 • Кожанка
 • Чабани

Інші області України

Якщо у Вас є хороша пропозиція, то ми залюбки зможемо взятись за об'єкт і в інших містах та областях України, наприклад,

 • Житомир
 • Вінниця
 • Черкаси
 • Чернігів
 • Умань
 • Кропивницький
 • Коростень
 • інші регіони нашої країни